Na ploše 120 m2 můžete u nás v Teplicích navštívit náš nový showroom, kde Vám chceme ukázat materiály, které díky naší praxi považujeme za ty, které nesmějí chybět v našich společných realizacích.
Abychom Vám zajistili dostatek času a mohli se věnovat všem Vašim konkrétním potřebám, prosíme o předchozí telefonickou domluvu na čísle 607 686 279. Bez předchozího objednání není návštěva našeho showroomu možná.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu.
Náš showroom není jen obyčejné kuchyňské studio plné nekonečných řad kuchyní, úchytů a spotřebičů. Jsme jiní. S našimi klienty spolupracujeme tak, že společně tvoříme 3D projekty, které vám představí vaši budoucí realitu. Vidíme naši úlohu v tom, jakými materiály budou vaše interiéry realizovány. Tady leží naše vášeň a tady chceme přesvědčit naše klienty, že toto je ta správná cesta.
Naleznete u nás kompletní kolekci prvotřídního výrobce deskových materiálů EGGER, která zahrnuje unibarvy, dřevodekory a materiály jako PERFECT SENSE. Máme také širokou škálu pracovních desek, včetně laminátových a kompaktních variant, které jsou k dispozici ve velikosti 700 x 500 mm. Tato velikost je zásadní při rozhodování o tom, jaké barvy a dekory chcete kombinovat, abyste si mohli vytvořit ideální kombinace pro váš interiér.
V našich realizacích se zaměřujeme na použití přírodních. Proto zde můžete obdivovat naši exkluzivní "NAVO kolekci", která zahrnuje různé kvality dubu, jasanu, ořechu a dalších přírodních materiálů v různých povrchových úpravách, jako jsou laky, oleje nebo moření. Uvidíte, jak tato autentická materiálová paleta může obohatit vaše interiéry a dodat jim přirozenou krásu.
Další kapitolou jsou možnosti pracovních desek ve vašich interiérech - od přírodních materiálů jako je žula až po moderní materiály typu TECHNISTONE nebo desky od renomovaných výrobců HANEX a CORIAN. A neméně populární jsou kompaktní desky. Společně najdeme tu nejlepší volbu pro váš interiér.
Díky naší vlastní lakovně máme širokou nabídku lakovaných desek v různých odstínech a povrchových úpravách, včetně hlubokých matů nebo vysokých lesků.
Navíc umíme realizovat projekty i s použitím masivních materiálů, jako je dub, a nabídnout vám dubová dvířka s různými povrchovými úpravami. Chceme vám ukázat široké možnosti, které masivní materiály nabízejí.
Díky dlouholetým zkušenostem víme, že interiéry jsou o emocích. Nabízíme vám možnost na našem showroomu si postavit kuchyňský návrh ve skutečném měřítku 1:1. Máme dostatek mobilních modulů, které vám umožní za pár minut stát ve vaší nové kuchyni. Tím vám dáváme jedinečnou možnost ji reálně představit a prožít ji na vlastní kůži.