Dodané služby
  • Studie interiéru
  • 3D Vizualizace
  • Výroba
  • Montáž
Popis projektu

Když se řekne design, mnozí si představí jen povrchní krásu. Ale pro nás znamená design především promyšlenou funkčnost, která se snoubí s estetikou a pohodlím bydlení. Tato filozofie se odráží ve všech aspektech rekonstruovaného nájemního bytu v Praze Holešovicích, který představuje svěží fúzi moderního bydlení a osobité elegance.

Od prvních kroků v předsíni cítíme, že zde každý detail má svůj význam. Nepřehlédnutelné jsou nadčasové materiály rakouského výrobce EGGER, dekor W1100 Alpská bílá, které dotvářejí jedinečný charakter prostoru. Nepohledové plochy byly připraveny ve struktuře ST9 a pohledové z ultramatného materiálu PERFECT SENSE, vytvářejí hru textur a odlesků, která přináší do interiéru smysl pro hloubku a kvalitu. Pracovní deska TECHNISTONE v dekoru NOBLE Pro Frost pak kuchyňskému prostoru dodává na eleganci a čistotě. Výběr kuchyňských spotřebičů ELECTROLUX pak odráží závazek naší společnosti k nejvyšší kvalitě a inovativnosti, kde se spojují estetická dokonalost s vynikající funkčností a energetickou efektivností.

Následuje obývací pokoj, který je srdcem bytu a místem pro relaxaci i společenské aktivity. Jeho otevřený prostor s hladkými povrchy a promyšleným umístěním nábytku podtrhuje moderní a přitom útulný charakter bytu. V ložnici pak designérské směrování přináší dokonalý odpočinek a klid. Tento prostor je vytvořen tak, aby poskytoval pohodlí a soukromí, které je tak důležité pro regeneraci po každodenním shonu. Stěnu za postelí zdobí tapeta s decentním motivem, která doplňuje neutrální barevnou paletu místnosti a vytváří pocit klidu a harmonie.

Tento projekt v Holešovicích dokazuje, že jsme schopni transformovat nájemní bydlení na místo, kde se snoubí luxus s každodenní funkcionalitou a kde se design stává klíčovým prvkem pro vytváření útulného domova. Zdejší byt je živým příkladem toho, jak detaily tvoří celek, a jak pečlivý výběr materiálů a kvalitní zpracování mohou pozitivně ovlivnit celkový životní prostor. NAVO s každým projektem nejenže nastavuje vysoký standard pro moderní bydlení, ale také ukazuje, že dobře navržený interiér může mít velký vliv na to, jak prožíváme každý náš den.

No items found.