U nás se nezačíná střílet od boku. Naopak, klade se velký důraz na porozumění potřebám zákazníka. Chceme Vás co nejlépe poznat, abychom mohli navrhnout řešení, které naprosto odpovídá Vašim požadavkům. S námi získáte dokonalou shodu mezi tím, co potřebujete, a tím, co nabízíme.
01

Nejdříve vás potřebujeme poznat

Při navrhování Vašeho vysněného interiéru klade náš tým obrovský důraz na jedinečnost a personalizaci. Zákazník je pro nás na prvním místě a právě proto je prvním krokem procesu důkladné prozkoumání Vašich přání, stylu a potřeb.
02

Koncept odrážející Vaše představy

S nadšením přistoupíme k navrhování konceptu, který se ideálně vyrovná Vašim představám. Navrhujeme rozvržení prostoru, barvy, materiály a nábytek, které dokonale zapadnou do Vámi požadovaného stylu.
03

Realistická vizualizace

Po schválení konceptu Vám předložíme vizualizace interiéru, které Vám umožní vidět Váš budoucí interiér v neuvěřitelném detailu a kvalitě.
Více o designerovi
04

Realizace s dohledem na každý detail

Během realizace interiéru pečlivě dohlížíme na každý detail a spolupracujeme s profesionálními řemeslníky a dodavateli, aby byla všechna naše práce dokonalá. Výsledkem našeho společného úsilí je Váš vysněný interiér, který plně splňuje Vaše požadavky a preference.