Do detailu promyšlené interiéry

01 Studie
Ve spolupráci s vlastními designéry, nebo spolupracujícími architekty Vám na našem show-roomu navrhneme společně ideální koncept Vašeho projektu ve správné kombinaci barev, materiálů tak, aby Váš budoucí interiér naplňoval veškeré Vaše představy a potřeby.
02 3d realistická vizualizace
Společně vypracujeme pomocí špičkového softwaru velmi realistické vizualizace Vašeho interiéru nebo exteriéru.
03 Precizní výroba a montáž
Jako poslední Váš projekt projde realizační fází jak výrobní tak montážní. Věříme, že realizační fází v režii našeho profesionálního týmu vznikne interiér, který bude vytvářet Váš domov, místo pro relaxaci, nebo pracovní prostředí.

Nábytek přesně dle vašich představ

01Kuchyně
Kuchyň můžeme brát jako jednu z nejdůležitějších částí každé domácnosti. Společně s našimi zkušenostmi je třeba toto místo realizovat v návaznosti na správnou ergonomii prostoru v kombinaci s tím správným designem.
02Šatny a šatní skříně
Správná šatna je dle našich zkušeností stejně důležitá jako kuchyň. Zákazník zde stejným způsobem řeší spojení designu a té nejdůležitější věci a to je jakým způsobem chce mít uspořádaný vnitřní prostor šatny.
03Ložnice
Ložnice je místnost, ve které trávíme poměrně velkou část našeho života. Je to místo, které by mělo být klidné, pohodlné a ideálně vhodné pro náš spánek, s jehož kvalitou bychom neměli šetřit.
04Dětské a studentské pokoje
Jestli se jedná o malého předškoláka, nebo již studenta v pubertálním věku, dětské pokoje na míru jsou dnes na popředí zájmu našich klientů. Více než dříve naši klienti řeší kvalitu materiálů, praktičnost a funkčnost nábytku do dětských pokojů. 
05Koupelny
Samostatnou kapitolou je řešení prostor, kde se chceme cítit uvolněně a dobře. Důležité spojení designu s dalšími prvky tohoto prostoru. Nábytek v koupelnách je často opomíjen, jelikož tady více než jinde je třeba designem spojit spousty prvků, které následně budou tvořit celek.